Точні результати ПЛР аналізів у лабораторії Сінево

Медична лабораторія Сінево виконує широкий спектр досліджень для діагностики урогенітальних захворювань, що передаються статевим шляхом та гарантує якісні та достовірні результати аналізів для встановлення правильного діагнозу.

Вже сама англомовна назва лабораторії Synevo, яка складається зі слів SYNergy and EVOlution, говорить про зацікавленість лабораторії європейського рівня в розвитку інноваційних технологій для надання сучасної, доступної та якісної лабораторної діагностики. Тож єдина вірна назва лабораторії звучить як Сінево/Synevo, а такі варіанти як: синєво, сінєво, sinevo, синева – не відповідають дійсності.

На сьогодні перелік інфекцій, що передаються статевим шляхом – це понад 20 захворювань, які викликані бактеріями, вірусами, найпростішими. У лабораторії Сінево отримати результат дослідження на наявність таких захворювань (ЗПСШ) можна швидко та комфортно.

При запальних процесах  урогенітального тракту  лікарі рекомендують здати аналізи виділень, сечі та крові. Всеукраїнська мережа лабораторних центрів Сінево надає величезний спектр таких можливостей.

Для профільного лікаря дуже важливо своєчасно отримати результати аналізу, щоб розпочати етіологічне лікування, спрямоване саме на подолання наявних в організмі проблем. Адже часто буває так, що різноманітні віруси провокують в організмі схожу симптоматику, й неможливо встановити кінцевий діагноз до отримання якісних результатів досліджень.

Що таке ПЛР-дослідження

Абревіатура ПЛР – це скорочення від «полімеразна ланцюгова реакція». ПЛР аналізи у лабораторії Сінево – це високоточний метод діагностики багатьох інфекцій. Методика виконання аналізів базується на дослідженні генетичного матеріалу (ДНК, РНК) збудника захворювань. Перевага цього методу полягає в тому, що він дозволяє виявити наявність збудників навіть у незначній кількості біоматеріалу, взятого для аналізів професійним медичним персоналом в Сінево.

Захворювання, що передаються статевим шляхом на ранніх стадіях мають схожі між собою симптоми, тому чітко визначити збудника складно. А небезпека таких недуг дуже велика. У жінок вони ускладнюють перебіг вагітності чи навіть викликають безпліддя, у чоловіків збільшують ризик простатиту, погіршують якість та рухливість сперматозоїдів. Тож коли потрібні якісні та достовірні аналізи, бажано звернутися до лідера лабораторного ринку України – європейської мережі сертифікованих лабораторій Synevo.

У яких випадках рекомендується здати ПЛР-аналізи:

 • підозра на ЗПСШ;
 • випадковий статевий контакт з неперевіреним партнером;
 • планування вагітності (обом партнерам);
 • обстеження при вагітності;
 • неможливість зачати дитину протягом 1 року;
 • контроль ефективності вже розпочатого лікування.

Переваги лабораторії Сінево  при проведенні ПЛР-аналізів

Інтегрована інформаційна система «Silab», яка використовується в Україні виключно лабораторією Сінево, є розробкою компанії «TotalSoft» з Румунії. Ця система об’єднує всі лабораторії та лабораторні центри Sуnevo на території України в єдину електронну інформаційну мережу.  Штрих-кодування усього біоматеріалу, взятого для дослідження, онлайн-підключення лабораторного обладнання до системи, онлайн-валідація результатів, можливість отримати результати аналізів в електронному вигляді на e-mail – усе це максимально автоматизує роботу Сінево та мінімізує «людський фактор», завдяки чому помилка в результатах аналізів практично неможлива.

Будь-які результати аналізів у лабораторії Сінево мають високу точність та достовірність. Підтверджують це численні сертифікати якості, у тому числі іноземні, як, наприклад, такі:

 • сертифікати зовнішнього контролю оцінки якості RfB;
 • сертифікати якості, видані референтною лабораторією DGKL, Німеччина;
 • сертифікація усіх лабораторій Сінево в Україні згідно з міжнародною зовнішньою оцінкою якості Randox International Quality Assessment Scheme (RIQAS), Великобританія. Це почесна відзнака, яка збільшує рівень зацікавленості іноземних інвесторів компанією і дає змогу невпинно покращувати якість наданих послуг.

Як підготуватися до ПЛР-аналізу

Існує список загальних порад, яких лабораторія Сінево  рекомендує дотримуватися:

 • протягом трьох днів уникати статевих контактів;
 • протягом 14 днів не приймати антибактеріальні препарати;
 • протягом трьох днів уникати спринцювання і постановки вагінальних свічок, мазей, тампонів;
 • матеріал не можна здавати під час менструації (лише через три дні після її закінчення).

 У день обстеження:

 • утриматися від туалету статевих органів, використання антибактеріального мила;
 • утриматися від сечовипускання протягом трьох годин до аналізу.

Лабораторія Сінево надає якісні та достовірні результати ПЛР-досліджень. Однак, здати аналізи – це лише перший крок на шляху до здоров’я. Пам’ятайте, що лише лікар може компетентно трактувати отримані результати аналізів, опираючись саме на ваш  анамнез та клінічну картину.

Вопросы и ответы

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.